$317.80
$374.00
Compare Price
You save
$56.20
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B8043241
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B8043241 Pg Conv Ssh55r Lp To Na T Vr820
Item:
#1255979
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B8043241 |
| Manufacturer Part # | B8043241 |
| Height | 0.65" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 7.1" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco B8043241 Pg Conv Ssh55r Lp To Na T Vr820
$317.80
$374.00
You save
$56.20
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B8043241 Pg Conv Ssh55r Lp To Na T Vr820