$420.61
$495.00
Compare Price
You save
$74.39
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B8043249C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B8043249C Pg Conv Ssh60w Lp To Na T Vr820
Item:
#1255500
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B8043249C |
| Manufacturer Part # | B8043249C |
| Height | 2.55" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 8.4" |
| Weight | 0.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco B8043249C Pg Conv Ssh60w Lp To Na T Vr820
$420.61
$495.00
You save
$74.39
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B8043249C Pg Conv Ssh60w Lp To Na T Vr820
