$304.20
$358.00
Compare Price
You save
$53.80
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B8043251-C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B8043251-C Pg Conv Srtg Lp To Nat Vr820
Item:
#1255302
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B8043251-C |
| Manufacturer Part # | B8043251-C |
| Height | 1.75" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 9.05" |
| Weight | 0.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco B8043251-C Pg Conv Srtg Lp To Nat Vr820
$304.20
$358.00
You save
$53.80
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B8043251-C Pg Conv Srtg Lp To Nat Vr820

