Free Shipping
Free Shipping
$1,793.75
$2,111.00
Compare Price
You save
$317.25
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B8043805-C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B8043805-C Gas Conv Gpc/mx14 Lp N M/v
Item:
#1511728
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B8043805-C |
| Manufacturer Part # | B8043805-C |
| Height | 16" |
| Width | 24" |
| Depth | 27" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco B8043805-C Gas Conv Gpc/mx14 Lp N M/v
$1,793.75
$2,111.00
You save
$317.25
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B8043805-C Gas Conv Gpc/mx14 Lp N M/v