Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Anets .
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets B8043806-C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B8043806-C Gas Conv Gpc/mx14 N Lp M/v
Item:
#1211995
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B8043806-C |
| Manufacturer Part # | B8043806-C |
| Height | 4.6" |
| Width | 15.4" |
| Depth | 21.7" |
| Weight | 12.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B8043806-C Gas Conv Gpc/mx14 N Lp M/v