$762.19
$897.00
Compare Price
You save
$134.81
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B8043910C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B8043910C Burner Assy
Item:
#1256214
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B8043910C |
| Manufacturer Part # | B8043910C |
| Height | 8" |
| Width | 9.9" |
| Depth | 13.9" |
| Weight | 13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco B8043910C Burner Assy
$762.19
$897.00
You save
$134.81
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B8043910C Burner Assy