$792.78
$933.00
Compare Price
You save
$140.22
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B8046201
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B8046201 Pg Bnr Assy Sspg14 Nat
Item:
#1255546
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B8046201 |
| Manufacturer Part # | B8046201 |
| Height | 7.75" |
| Width | 10.2" |
| Depth | 11.3" |
| Weight | 8.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco B8046201 Pg Bnr Assy Sspg14 Nat
$792.78
$933.00
You save
$140.22
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B8046201 Pg Bnr Assy Sspg14 Nat
