Free Shipping
Free Shipping
$859.91
$1,012.00
Compare Price
You save
$152.09
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B8055901C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B8055901C Pg Assy Plt Assy Slg50 Nat
Item:
#1256059
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B8055901C |
| Manufacturer Part # | B8055901C |
| Height | 2.3" |
| Width | 14.6" |
| Depth | 15.1" |
| Weight | 0.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco B8055901C Pg Assy Plt Assy Slg50 Nat
$859.91
$1,012.00
You save
$152.09
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B8055901C Pg Assy Plt Assy Slg50 Nat