$352.63
$415.00
Compare Price
You save
$62.37
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B8061502-C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B8061502-C Pg Assy Plt Elec Ign Sn S Lp
Item:
#1255079
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B8061502-C |
| Manufacturer Part # | B8061502-C |
| Height | 4.2" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco B8061502-C Pg Assy Plt Elec Ign Sn S Lp
$352.63
$415.00
You save
$62.37
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B8061502-C Pg Assy Plt Elec Ign Sn S Lp

