$13.51
$21.68
Compare Price
You save
$8.17
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other B8063-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B8063-00 Male Connector 1/4 Mpt X 1/4cc
Item:
#1135988
Technical details
| Fits with Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B8063-00 |
| Manufacturer Part # | B8063-00 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Pitco B8063-00 Male Connector 1/4 Mpt X 1/4cc
$13.51
$21.68
You save
$8.17
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B8063-00 Connector 1/4" Mpt X 1/4" Cct Nickel Plated
