$565.91
$666.00
Compare Price
You save
$100.09
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B8065101
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B8065101 Pg Hose Drn Assy Cfa Srte
Item:
#1511734
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B8065101 |
| Manufacturer Part # | B8065101 |
| Height | 4" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco B8065101 Pg Hose Drn Assy Cfa Srte
$565.91
$666.00
You save
$100.09
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B8065101 Pg Hose Drn Assy Cfa Srte
