$578.65
$681.00
Compare Price
You save
$102.35
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Anets .
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets B8705101CL
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B8705101CL Upgr Kit 15min Mech Tmr Rplcmt
Item:
#1256040
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B8705101CL |
| Manufacturer Part # | B8705101CL |
| Height | 0.7" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 5.15" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco B8705101CL Upgr Kit 15min Mech Tmr Rplcmt
$578.65
$681.00
You save
$102.35
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B8705101CL Upgr Kit 15min Mech Tmr Rplcmt