Free Shipping
Free Shipping
$4,461.00
$5,250.00
Compare Price
You save
$789.00
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B8705903-CL
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B8705903-CL Upgr Kit Spin Se14
Item:
#1255401
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B8705903-CL |
| Manufacturer Part # | B8705903-CL |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco B8705903-CL Upgr Kit Spin Se14
$4,461.00
$5,250.00
You save
$789.00
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B8705903-CL Upgr Kit Spin Se14