$315.96
$489.27
Compare Price
You save
$173.31
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N aftermarket .
- Engineered to match existing Magikitch'N units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Magikitch'N B8707001CL
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B8707001CL Ignition Mod Upgrade Kit
Item:
#1149230
Technical details
| Fits with Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B8707001CL |
| Manufacturer Part # | B8707001CL |
| Height | 1.75" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 1.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Pitco B8707001CL Ignition Mod Upgrade Kit
$315.96
$489.27
You save
$173.31
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B8707001CL Ignition Mod Upgrade Kit

