Free Shipping
Free Shipping
$4,819.57
$5,672.00
Compare Price
You save
$852.43
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B8707101CL
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B8707101CL Upgr Kit Fr Pnl Lbtsr R L Sspg
Item:
#1255511
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B8707101CL |
| Manufacturer Part # | B8707101CL |
| Height | 9.11" |
| Width | 10.12" |
| Depth | 16.8" |
| Weight | 18.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco B8707101CL Upgr Kit Fr Pnl Lbtsr R L Sspg
$4,819.57
$5,672.00
You save
$852.43
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B8707101CL Upgr Kit Fr Pnl Lbtsr R L Sspg