Free Shipping
Free Shipping
$2,982.50
$3,510.00
Compare Price
You save
$527.50
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B8707503-CL
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B8707503-CL Upgrade Kit Gpc18 W/sst Control
Item:
#1511733
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B8707503-CL |
| Manufacturer Part # | B8707503-CL |
| Height | 7" |
| Width | 30" |
| Depth | 30" |
| Weight | 6.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco B8707503-CL Upgrade Kit Gpc18 W/sst Control
$2,982.50
$3,510.00
You save
$527.50
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B8707503-CL Upgrade Kit Gpc18 W/sst Control