Free Shipping
Free Shipping
$2,295.90
$2,701.97
Compare Price
You save
$406.07
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Pitco BNB-SSH55 Bread & Batter Station
Item:
#2234808
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | BNB-SSH55 |
| Manufacturer Part # | BNB-SSH55 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 150 lbs |
| Weight | 150 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco BNB-SSH55 Bread & Batter Station
$2,295.90
$2,701.97
You save
$406.07
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco BNB-SSH55 Bread & Batter Station