$272.82
$344.00
Compare Price
You save
$71.18
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Anets .
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets C10165-00-C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco C10165-00-C Plt Assy Standing Lp 14 Gs
Item:
#1216514
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | C10165-00-C |
| Manufacturer Part # | C10165-00-C |
| Height | 7" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco C10165-00-C Plt Assy Standing Lp 14 Gs
$272.82
$344.00
You save
$71.18
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco C10165-00-C Plt Assy Standing Lp 14 Gs