$72.96
$92.00
Compare Price
You save
$19.04
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Anets .
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets C1016501C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco C1016501C Plt Assy Standing Nat 1 4gs
Item:
#1194804
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | C1016501C |
| Manufacturer Part # | C1016501C |
| Height | 1.95" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 16.8" |
| Weight | 0.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco C1016501C Plt Assy Standing Nat 1 4gs
$72.96
$92.00
You save
$19.04
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco C1016501C Plt Assy Standing Nat 1 4gs
