Free Shipping
Free Shipping
$1,249.08
$1,470.00
Compare Price
You save
$220.92
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco C1034200C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco C1034200C Fltr Assy Hose Fm18
Item:
#1256518
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | C1034200C |
| Manufacturer Part # | C1034200C |
| Height | 2.4" |
| Width | 7.4" |
| Depth | 23.8" |
| Weight | 1.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco C1034200C Fltr Assy Hose Fm18
$1,249.08
$1,470.00
You save
$220.92
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco C1034200C Fltr Assy Hose Fm18