$376.43
$443.00
Compare Price
You save
$66.57
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco D5303-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco D5303-00 Lower Front Trim 18 Fry Er
Item:
#1256295
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | D5303-00 |
| Manufacturer Part # | D5303-00 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco D5303-00 Lower Front Trim 18 Fry Er
$376.43
$443.00
You save
$66.57
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco D5303-00 Lower Front Trim 18 Fry Er