$435.90
$513.00
Compare Price
You save
$77.10
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco P5045642
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco P5045642 Valve Gas 1/2 Bmsgor Tpile Nat
Item:
#1511742
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | P5045642 |
| Manufacturer Part # | P5045642 |
| Height | 5.45" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 5.8" |
| Weight | 2.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco P5045642 Valve Gas 1/2 Bmsgor Tpile Nat
$435.90
$513.00
You save
$77.10
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco P5045642 Valve Gas 1/2 Bmsgor Tpile Nat
