Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N .
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N P5046410
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco P5046410 Electronic Ignition W/ El Pilot
Item:
#1188585
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | P5046410 |
| Manufacturer Part # | P5046410 |
| Height | 2.95" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 5.15" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco P5046410 Electronic Ignition W/ El Pilot
