Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco P5046913
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco P5046913 Element Tublr 4.5kw 208 V E7b E
Item:
#1256198
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | P5046913 |
| Manufacturer Part # | P5046913 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco P5046913 Element Tublr 4.5kw 208 V E7b E