$214.13
$252.00
Compare Price
You save
$37.87
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco P5047116
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco P5047116 Sw Rkr Dpst (1 0) 28v R Ed Lt
Item:
#1256383
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | P5047116 |
| Manufacturer Part # | P5047116 |
| Height | 4.15" |
| Width | 7" |
| Depth | 7.4" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco P5047116 Sw Rkr Dpst (1 0) 28v R Ed Lt
$214.13
$252.00
You save
$37.87
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco P5047116 Sw Rkr Dpst (1 0) 28v R Ed Lt