Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Pitco P5047164 Toggle Switch 1/2 Dpdt Ctr Off
| Fits with Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | P5047164 |
| Manufacturer Part # | P5047164 |
| Height | 2.1" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 1.3" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco P5047164 [ Toggle ] [ Fits Hole 1/2" ] [ On/off/(mom-on) ], [ Dpdt(ctr-off) ] [ Terminals 6ea (screws) ], [ Amp/volt 20a/125v 10a/277v ] [ Color Blk/slvr], [ Toggle Has Double Flats ], Pitco Fryer
