$56.93
$67.00
Compare Price
You save
$10.07
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco P5047302
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco P5047302 Blk Term 2 Post Entranc E
Item:
#1255910
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | P5047302 |
| Manufacturer Part # | P5047302 |
| Height | 1.8" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 2.85" |
| Weight | 0.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco P5047302 Blk Term 2 Post Entranc E
$56.93
$67.00
You save
$10.07
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco P5047302 Blk Term 2 Post Entranc E
