$463.95
$546.00
Compare Price
You save
$82.05
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco P5047588
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco P5047588 Thermostat Gas Gs A6 030 1800
Item:
#1511659
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | P5047588 |
| Manufacturer Part # | P5047588 |
| Height | 2.5" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 6.9" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco P5047588 Thermostat Gas Gs A6 030 1800
$463.95
$546.00
You save
$82.05
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco P5047588 Thermostat Gas Gs A6 030 1800