$542.12
$638.00
Compare Price
You save
$95.88
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N .
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N P5047590
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco P5047590 Thermostat Gs 190c
Item:
#1511751
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | P5047590 |
| Manufacturer Part # | P5047590 |
| Height | 2.65" |
| Width | 4.45" |
| Depth | 7.3" |
| Weight | 0.74 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco P5047590 Thermostat Gs 190c
$542.12
$638.00
You save
$95.88
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco P5047590 Thermostat Gs 190c
