$354.38
$439.00
Compare Price
You save
$84.62
(19%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco P6071049
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco P6071049 Bnr 4 Inch W/out Jmpr P Orts
Item:
#1255306
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | P6071049 |
| Manufacturer Part # | P6071049 |
| Height | 3.25" |
| Width | 4.1" |
| Depth | 12.9" |
| Weight | 2.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco P6071049 Bnr 4 Inch W/out Jmpr P Orts
$354.38
$439.00
You save
$84.62
(19%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco P6071049 Bnr 4 Inch W/out Jmpr P Orts