Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco aftermarket .
- Engineered to match existing Pitco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Pitco -P6071190
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco -P6071190 Handle Filter Hose W/hex Nut
| Fits with Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | -P6071190 |
| Manufacturer Part # | -P6071190 |
| Height | 4.5" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 1.2" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco -P6071190 Filter Hose Handle W/hex Nut, Fast Fryer Filter, Fryer F50b F50s F50s-bk F86, F100b F100s F150b F150s.

