Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco P6071451
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco P6071451 Pilot Ch 6 Nat
Item:
#1511669
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | P6071451 |
| Manufacturer Part # | P6071451 |
| Height | 0.8" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 2.7" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco P6071451 Pilot Ch 6 Nat
