Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Pitco P6072146 Bsk Fm #14 Obl
Item:
#1188837
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | P6072146 |
| Manufacturer Part # | P6072146 |
| Height | 6.5" |
| Width | 10.05" |
| Depth | 25.85" |
| Weight | 2.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco P6072146 Bsk Fm #14 Obl

