Free Shipping
Free Shipping
$1,161.56
$1,367.00
Compare Price
You save
$205.44
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco P6072401
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco P6072401 Wr/g Scrn Donut 24x24 W /hdls
Item:
#1256175
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | P6072401 |
| Manufacturer Part # | P6072401 |
| Height | 9" |
| Width | 23.25" |
| Depth | 24" |
| Weight | 5.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco P6072401 Wr/g Scrn Donut 24x24 W /hdls
$1,161.56
$1,367.00
You save
$205.44
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco P6072401 Wr/g Scrn Donut 24x24 W /hdls