$30.59
$36.00
Compare Price
You save
$5.41
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco P7036904
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco P7036904 Union Blk 3/4
Item:
#1257048
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | P7036904 |
| Manufacturer Part # | P7036904 |
| Height | 2.1" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco P7036904 Union Blk 3/4
$30.59
$36.00
You save
$5.41
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco P7036904 Union Blk 3/4