$21.24
$25.00
Compare Price
You save
$3.76
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco P7037467
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco P7037467 Nip Blk 1 1/4 X 14
Item:
#1256305
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | P7037467 |
| Manufacturer Part # | P7037467 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 3 lbs |
| Weight | 3 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco P7037467 Nip Blk 1 1/4 X 14
$21.24
$25.00
You save
$3.76
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco P7037467 Nip Blk 1 1/4 X 14