Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Anets .
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets P8310-36
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco P8310-36 Sprocket W/bearing
Item:
#1288929
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | P8310-36 |
| Manufacturer Part # | P8310-36 |
| Height | 0.45" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 2.95" |
| Weight | 0.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco P8310-36 Sprocket W/bearing