$0.97
$1.23
Compare Price
You save
$0.26
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart P8840-77
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco P8840-77 Male Connector 1/8" Mpt X 3/16" Cc
Item:
#1135741
Technical details
| Fits with Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | P8840-77 |
| Manufacturer Part # | P8840-77 |
| Height | 0.1" |
| Width | 2" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Pitco P8840-77 Male Connector 1/8" Mpt X 3/16" Cc
$0.97
$1.23
You save
$0.26
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco P8840-77 Brass Male Connector 1/8" Mpt X 3/16" Cct Nut & Ferrule.

