KitchenRestock.com is your trusted source for Anets aftermarket .
- Engineered to match existing Anets units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Anets P8903-37
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco P8903-37 Thermostat
| Fits with Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | P8903-37 |
| Manufacturer Part # | P8903-37 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 10.25" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco P8903-37 [ Gs T Stat ] [ Temp 200-400 F ] [ Bulb 1/4" X 9" ], [ Cap 24" ] [ Size 1/4" Mpt X 1/4" Cct ], [ W/ 1/4" Cct X 1/4" Mpt Stuffing Box ], Anets, Fryer Mx14-eg
