$19.83
$25.00
Compare Price
You save
$5.17
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Anets .
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets P960090
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco P960090 Fltr Gskt Drn To Tk Fm
Item:
#1213460
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | P960090 |
| Manufacturer Part # | P960090 |
| Height | 0.15" |
| Width | 2.45" |
| Depth | 4.2" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco P960090 Fltr Gskt Drn To Tk Fm
$19.83
$25.00
You save
$5.17
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco P960090 Fltr Gskt Drn To Tk Fm
