$120.54
$152.00
Compare Price
You save
$31.46
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Anets .
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets P9800-45
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco P9800-45 Basket Support Rack
Item:
#1137095
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | P9800-45 |
| Manufacturer Part # | P9800-45 |
| Height | 0.35" |
| Width | 12.55" |
| Depth | 14.25" |
| Weight | 1.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Pitco P9800-45 Basket Support Rack
$120.54
$152.00
You save
$31.46
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco P9800-45 Basket Support Rack, Wire Rack 12-3/4" X 14-1/4", Anets Mx-14e Slg40

