$132.56
$156.00
Compare Price
You save
$23.44
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco PP10676
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco PP10676 Vlv Brass 3/8 Npt Femal E Gate
Item:
#1256389
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PP10676 |
| Manufacturer Part # | PP10676 |
| Height | 2" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 3.4" |
| Weight | 0.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco PP10676 Vlv Brass 3/8 Npt Femal E Gate
$132.56
$156.00
You save
$23.44
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PP10676 Vlv Brass 3/8 Npt Femal E Gate
