$21.24
$25.00
Compare Price
You save
$3.76
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco PP10686
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco PP10686 Scr 6 32 X 1/4 Rdh Phil Lips Zn
Item:
#1256227
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PP10686 |
| Manufacturer Part # | PP10686 |
| Height | 0.15" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 0.35" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco PP10686 Scr 6 32 X 1/4 Rdh Phil Lips Zn
$21.24
$25.00
You save
$3.76
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PP10686 Scr 6 32 X 1/4 Rdh Phil Lips Zn
