$570.16
$671.00
Compare Price
You save
$100.84
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco PP10821
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco PP10821 Sw Tgl 3pdt (1 0 1) Rp1 4 Rp18
Item:
#1256338
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PP10821 |
| Manufacturer Part # | PP10821 |
| Height | 1.35" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.9" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco PP10821 Sw Tgl 3pdt (1 0 1) Rp1 4 Rp18
$570.16
$671.00
You save
$100.84
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PP10821 Sw Tgl 3pdt (1 0 1) Rp1 4 Rp18
