FREE Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco -PP10939
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco -PP10939 Digital Controller
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | -PP10939 |
| Manufacturer Part # | -PP10939 |
| Height | 3" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco -PP10939 Digital Controller 24v, 6" X 9" Plate With 3" X 4-3/4" Pc Board, Pitco, Rethermalizer Rte14 Rtg14.

