$79.88
$94.00
Compare Price
You save
$14.12
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco PP10995
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco PP10995 Rkr Spst W/bk W/iec Sw
Item:
#1188850
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PP10995 |
| Manufacturer Part # | PP10995 |
| Height | 1" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco PP10995 Rkr Spst W/bk W/iec Sw
$79.88
$94.00
You save
$14.12
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PP10995 Rkr Spst W/bk W/iec Sw



