$265.96
$313.00
Compare Price
You save
$47.04
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco PP11093
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco PP11093 Vlv Gas Press Rgltr 3/4
Item:
#1256138
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PP11093 |
| Manufacturer Part # | PP11093 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco PP11093 Vlv Gas Press Rgltr 3/4
$265.96
$313.00
You save
$47.04
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PP11093 Vlv Gas Press Rgltr 3/4