$803.83
$946.00
Compare Price
You save
$142.17
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco PP11189
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco PP11189 Faucet Flush 3/8 Npt
Item:
#1256056
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PP11189 |
| Manufacturer Part # | PP11189 |
| Height | 3.45" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco PP11189 Faucet Flush 3/8 Npt
$803.83
$946.00
You save
$142.17
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PP11189 Faucet Flush 3/8 Npt
