$21.24
$25.00
Compare Price
You save
$3.76
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco PP11206
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco PP11206 Scr 1/4 20 X 3/4 Hhc Zn
Item:
#1256301
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PP11206 |
| Manufacturer Part # | PP11206 |
| Height | 1.2" |
| Width | 5.4" |
| Depth | 9.45" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco PP11206 Scr 1/4 20 X 3/4 Hhc Zn
$21.24
$25.00
You save
$3.76
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PP11206 Scr 1/4 20 X 3/4 Hhc Zn