Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco PP11300
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco PP11300 Wr Ign Res 45 Inch Angl Boot
Item:
#1511693
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PP11300 |
| Manufacturer Part # | PP11300 |
| Height | 1.05" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 8.2" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PP11300 Wr Ign Res 45 Inch Angl Boot
